Terpes első embere korábban már kétszer trükközött az önkiszolgáló kasszáknál, ám harmadszorra lebukott. A polgármester lapunktól tudta meg, hogy bíróság elé állítják. Gyorsított eljárásban állítják bíróság elé a polgármestert, aki a sárgarépa kódjával lopott legót a Tescóból
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu