Alapfeltételnek kellene lennie a pedagógus-végzettségnek bizonyos oktatásirányítási pozíciókban a szakértő szerint

A pedagógia önálló szakma, ezért az oktatásirányításban is nagyobb szerepet kellene kapniuk a pedagógusoknak – ezt javasolja Dr. Danyi Gyula oktatási szakértő. Szerinte a közoktatást érintő döntések csak akkor szolgálhatják valóban az iskolák és óvodák érdekeit, ha azok előkészítésében és meghozatalában olyan szakemberek is részt vesznek, akik saját tapasztalatból ismerik az intézmények mindennapi működését.

Alapfeltételnek kellene lennie a pedagógus-végzettségnek bizonyos oktatásirányítási pozíciókban a szakértő szerint

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Eduline

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!