Folyamatosan járják a városüzemeltetési igazgatóság munkatársai a győri közterületeket, és egész nap locsolják a növényeket az utcákon és tereken. Napközben az egynyári virágokat, a cserjéket és a három évnél nem idősebb facsemetéket öntözik. Az esti és éjszakai órákban a virágládák, a dézsás növények, virágoszlopok, virágpiramisok kerülnek sorra. A vízellátás biztosítás mellett egy héten legalább Öntözik a növényeket a Győr-Szol munkatársai
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Győr Plusz