Bús Balázs letartóztatása után üzent Molnár Áron: „Érdemes 10-20 évre börtönbe menni mások miatt?”

Hankó Balázst is megszólította az NKA-botrányt kirobbantó színész. Bús Balázs letartóztatása után üzent Molnár Áron: „Érdemes 10-20 évre börtönbe menni mások miatt?”

Bús Balázs letartóztatása után üzent Molnár Áron: „Érdemes 10-20 évre börtönbe menni mások miatt?”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!