A NAV kedden hat embert vett őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) 17 milliárd forintos pénzosztása miatt, mindannyiukat hűtlen kezeléssel gyanúsítják. Közöttük van Bús Balázs, Óbuda volt polgármestere, az NKA korábbi alelnöke is.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart