Így kommentálta letartóztatását Bús Balázs

A NAV kedden hat embert vett őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) 17 milliárd forintos pénzosztása miatt, mindannyiukat hűtlen kezeléssel gyanúsítják. Közöttük van Bús Balázs, Óbuda volt polgármestere, az NKA korábbi alelnöke is.

Így kommentálta letartóztatását Bús Balázs

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!