Egyelőre a Telekom a nap vesztese a budapesti tőzsdén

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 3,04 pontos nyitás után emelkedett csütörtökön délelőtt.

Egyelőre a Telekom a nap vesztese a budapesti tőzsdén

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Privátbankár

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!