Tőzsdére készül Európa egyik legismertebb harckocsigyártója. A Leopard 2, a Leclerc és a Caesar tüzérségi rendszer mögött álló KNDS Frankfurtban és Párizsban vezetné be részvényeit. A tervezett IPO után a francia és a német állam egyaránt 40 százalékos tulajdonos maradna, miközben a részvények 20 százaléka intézményi befektetőkhöz kerülhet. Tőzsdére mehet a Leopard 2 gyártója, nagy Tőzsdei bevetésre készül a hadiipari óriás – A Leopard 2 és a Caesar gyártója befektetőket keres
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → TőzsdeFórum