Szerdán 5 alkalommal avatkoztak be Heves vármegye tűzoltói. A 3 műszaki mentést és 2 tűzesetet 4 hivatásos, 1 önkormányzati és 1 önkéntes tűzoltóegység kezelte. Egy hat méteres faág veszélyeztette a járdán a gyalogosokat délelőtt Egerben, a Vallon utcában. Az ágat a város hivatásos tűzoltói távolították el. Háromszáz négyzetméteren tarló és kis területen hulladék égett délelőtt Tarnaszentmária határában. A lángokat az ott tartózkodók megfékezték, a verpeléti önkéntes tűzoltók a tüzet véglegesen eloltották. Sérülés nem történt. Árokba hajtott egy személygépjármű tegnap délben Mónosbél településen, a II. Rákóczi Ferenc utcában. A bélapátfalvai önkormányzati tűzoltók áramtalanították az autót, az ajtaját feszítővágóval levágták, majd egy embert kiemeltek belőle és átadták a mentőknek. A balesetnek két súlyos és egy könnyű sérültje volt. Jelzett a szén-monoxid érzékelő tegnap délután Egerben, az Árpád utcában, egy társasházi lakásban. A város hivatásos tűzoltóinak mérőműszere is kimutat...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Egri Ügyek