Hatalmas bejelentést tett Kapitány István: megnyílt a másfél milliárd eurós pályázat – ötezer megawattnyi új erőmű előtt nyitják meg az utat

A gazdasági és energetikai miniszer szerint új szakaszába lépett a magyar villamosenergia-hálózat fejlesztése: megnyílt az a másfél milliárd eurós európai uniós finanszírozású pályázat, amely a hálózat korszerűsítését és bővítését szolgálja. Kapitány István elmondta, hogy a program révén csaknem ötezer megawattnyi új, döntően megújuló energiatermelő kapacitás csatlakozhat a rendszerhez, valamint okosmérők telepítésére is lehetőség nyílik.

Hatalmas bejelentést tett Kapitány István: megnyílt a másfél milliárd eurós pályázat – ötezer megawattnyi új erőmű előtt nyitják meg az utat

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!