Egymásnak feszül Vitézy Dávid és Karácsony Gergely a Hősök tere miatt
Karácsony Gergely főpolgármester nem törné fel a Hősök tere környékén a betont, mivel akkor nehezebb lenne rendezvényeket tartani ott. Vitézy Dávid másképpen gondolja el a tér jövőjét.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart