Leigazolták, elengedték, visszahozták – Ivacic újra a DAC-ban Lencsés Zoltán 2026. 06. 25., cs - 10:27 A szlovén Aljaz Ivacic másodszor is a DAC játékosa lett. A kapus elárulta, miért döntött a visszatérés mellett. A DAC labdarúgóklub hivatalos oldalán jelentette be, hogy ismét leigazolta Aljaz Ivacicot. A tapasztalt szlovén hálóőrt idén februárban már szereződtette a klub: Ivacicra akkor nagy szüksége volt a csapatnak, hiszen Popovic és Filipe is sérüléssel bajlódott. Érkezése után néhány nappal viszont ő is megsérült egy edzésen, és hosszabb kihagyásra kényszerült. Végül egyetlen mérkőzésen sem védhetett a szezonban, mert mire felépült, már Popovic is hadra fogható volt. A szezon végén lejárt a szerződése, a klub meg is köszönte a szolgálatait, most viszont visszatért a Csallóközbe. Ivacic elárulta, hogy visszatérésében kulcsszerepet játszott egy személy. „Pavol Hrnčiarik kapusedzőnek nagyon fontos szerepe volt ebben, aki az egyik fő oka volt annak, amiért vissza akartam térni” – ...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Új Szó