A hazai zöldség-gyümölcs mintegy 70 százaléka az áruházláncokon keresztül kerül a fogyasztóhoz –ez a szektor fehér és legális –, míg 30 százalék forog más csatornákon annak pedig akár fele is lehet a fekete kereskedelem. Ezen kívül még újabb 10-20 százalék illegális kereskedelmet nem láthat a statisztika – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában Apáti Ferenc, a FruitVeB Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart