Maruzsa Zoltán és az ELTE oktatóinak heves összecsapása a június eleji tanszéki értekezleten élesen rávilágított arra a fojtogató feszültségre, amely a régi hatalmi elit és az egyetemi szféra között feszül. Vajon a 14 évnyi fizetés nélküli szabadság után visszatérő egykori államtitkár képes lesz beilleszkedni egy olyan közegbe, amelynek szisztematikus leépítésével vádolják őt a saját kollégái?
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → ContextUs