„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak

Maruzsa Zoltán és az ELTE oktatóinak heves összecsapása a június eleji tanszéki értekezleten élesen rávilágított arra a fojtogató feszültségre, amely a régi hatalmi elit és az egyetemi szféra között feszül. Vajon a 14 évnyi fizetés nélküli szabadság után visszatérő egykori államtitkár képes lesz beilleszkedni egy olyan közegbe, amelynek szisztematikus leépítésével vádolják őt a saját kollégái?

„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → ContextUs

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!