A debreceni közgyűlés egyhangúlag támogatta azt az előterjesztést, amit városi erdők létesítéséről nyújtott be az ellenzéki Pákh Károly.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Dehir
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!