Várhelyi Olivérrel, az Európai Bizottság egészségügyért és állatjólétért felelős biztosával egyeztettem, közölte Facebook-oldalán Pásztor Bálint, a VMSZ elnöke. „2019 és 2024 között bővítésért felelős uniós biztosként sokat tett azért, hogy a nyugat-balkáni országok, köztük Szerbia is közelebb kerüljenek az Európai Unióhoz. Számunkra ez stratégiai ügy: Szerbia európai útja Vajdaság fejlődését és a vajdasági magyar közösség […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó