Vége a fideszes propagandacégnek – péntek távozik az utolsó megafonos

Vége a fideszes propagandacégnek – péntek távozik az utolsó megafonos Vataščin Péter 2026. 06. 25., cs - 11:28 Pénteken az utolsó Megafon-dolgozó munkaviszonya is megszűnik, így ezzel gyakorlatilag ellehetetlenül a Fidesz propagandáját milliárdokból terjesztő online szervezet működése – közölte a Media1 portál belső információkra hivatkozva. A Media1.hu informátora szerint június 26-án megszűnik az utolsó Megafon-dolgozó munkaviszonya is a fideszes propagandaközpontnál. A portálnak nyilatkozó, távozó munkavállaló beszámolója alapján a folyamat április közepén még egészen más kommunikációval indult: április 12-én este, azaz a Fidesz választási vereségének napján Dukász Magor, a Fidesz korábbi digitális igazgatója belső körben még arról beszélt, hogy folytatják a működést. A folytatás látszatát erősítette az is, hogy Orbán Viktor a választási vereség után a Patriótának adta az első interjúját. A Megafon Facebook- és YouTube-csapatának következő értekezletén azonban már arról volt szó,...

Vége a fideszes propagandacégnek – péntek távozik az utolsó megafonos

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Új Szó

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!