A fideszes Szeibel Máté szerint „nagyon rossz minőségben végezték el” az útfelújításokat, a város kötbérrel szankcionálja a kivitelezőket

A polgármester abban is egyetértett, hogy a helyi vállalkozókat kell előnyben részesíteni, azonban jogállami kereteken belül, mivel az uniós jogszabályok megkötik a kezüket.

A fideszes Szeibel Máté szerint „nagyon rossz minőségben végezték el” az útfelújításokat, a város kötbérrel szankcionálja a kivitelezőket

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hódpress

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!