A fideszes Szeibel Máté szerint „nagyon rossz minőségben végezték el” az útfelújításokat, a város kötbérrel szankcionálja a kivitelezőket
A polgármester abban is egyetértett, hogy a helyi vállalkozókat kell előnyben részesíteni, azonban jogállami kereteken belül, mivel az uniós jogszabályok megkötik a kezüket.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hódpress