Idén június 24-re esett Magyarország túlfogyasztás napja, vagyis az a dátum, amikor az ország éves szinten felhasználja a Föld által egy év alatt megújítható erőforrások rá eső részét. Bár ez későbbi időpont az előző évekhez képest, a WWF Magyarország szerint ebből nem lehet egyértelműen zöld fordulatra következtetni.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → kontroll.hu