Neymar a visszatéréséről: Az öltözőben zokogtam

A brazil támadó 981 nap után lépett ismét pályára a válogatottban. Neymar a visszatéréséről: Az öltözőben zokogtam

Neymar a visszatéréséről: Az öltözőben zokogtam

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!