Továbbra sem tudni milyen baktérium van a csantavéri ivóvízben

A Tartományi Egészségügyi Titkárság közegészségügyi felügyelősége rendszeres mintavétel során megállapította, hogy a csantavéri ivóvízben „egyes elemek koncentrációja megnövekedett”, ezért megtiltotta annak fogyasztását, erről tájékoztatta a helyszínről egy videóban a polgárokat Góli Csilla, Szabadka alpolgármestere szerdán reggel kilenc órakor. Góli kiemelte, hogy mivel kánikula várható, kéri, hogy értesítsék egymást a polgárok, hogy időben fel tudjanak készülni, […]

Továbbra sem tudni milyen baktérium van a csantavéri ivóvízben

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!