Az amerikai állampapírpiacon tegnap csökkentek a hozamok, amit elsősorban az olajárak esése okozott: a Brent jegyzése többhavi mélypontra süllyedt, miután enyhültek az ellátási zavarokkal kapcsolatos félelmek, és egyre több tartályhajó hagyta el a Hormuzi-szorost.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → ProfitLine