Vitézy Dávid nekiment Karácsony Gergelynek: a Hősök tere is lehet zöld!

Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter a Facebookon reagált arra, hogy Karácsony Gergely főpolgármester a Népszavának adott interjújában elutasítottta a Hősök tere zöldítését. Vitézy szerint a tér két oldalán húzódó forgalmi sávok helyén zöldfelületet és közösségi teret lehetne kialakítani, míg az emlékmű előtti díszköves részt úgy hagyná, ahogy van.

Vitézy Dávid nekiment Karácsony Gergelynek: a Hősök tere is lehet zöld!

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Portfolio - Ingatlan

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!