Lengyel Tamás szinte azonnal reagált a hírre, hogy a Megafon utolsó dolgozójának munkaviszonya is megszűnik pénteken. A színész kemény véleménnyel van a médiaplatform működéséről, és egyenesen „aljas rohadéknak” nevezett mindenkit, aki részt vett a munkájában.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk