Lengyel Tamás reagált a Megafon megszűnésére: "Ki fogja mindezt visszafizetni?"

Lengyel Tamás szinte azonnal reagált a hírre, hogy a Megafon utolsó dolgozójának munkaviszonya is megszűnik pénteken. A színész kemény véleménnyel van a médiaplatform működéséről, és egyenesen „aljas rohadéknak” nevezett mindenkit, aki részt vett a munkájában.

Lengyel Tamás reagált a Megafon megszűnésére: "Ki fogja mindezt visszafizetni?"

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!