„Ételmérgezést kapott mindenki?” – nekimentek a dél-koreai szövetségi kapitánynak a Dél-Afrika elleni vereség után
Hong Mjungbo elismerte, hogy csapata éppen a legfontosabb mérkőzésen nyújtotta a leggyengébb teljesítményt, de nem próbálta külső tényezőkkel magyarázni a vereséget.