„Ételmérgezést kapott mindenki?” – nekimentek a dél-koreai szövetségi kapitánynak a Dél-Afrika elleni vereség után

Hong Mjungbo elismerte, hogy csapata éppen a legfontosabb mérkőzésen nyújtotta a leggyengébb teljesítményt, de nem próbálta külső tényezőkkel magyarázni a vereséget.

„Ételmérgezést kapott mindenki?” – nekimentek a dél-koreai szövetségi kapitánynak a Dél-Afrika elleni vereség után

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 444.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!