Pénteken végleg megszűnik az utolsó munkavállaló munkaviszonya is a Megafonnál. A Media1 információi szerint ezzel gyakorlatilag működésképtelenné válik a Fidesz-közeli „propagandaközpont”. A folyamat egy közel hatvan fős csoportos létszámleépítéssel zárul. Az irodákat már felszámolták, a bútorokat pedig eladták. A leépítés híre váratlanul érte a dolgozókat. Áprilisban, a választási vereség napján Dukász Magor még a [...] Read More... Nincs megállás Magyarországon: A Megafon is megy a levesbe, mindenkinek felmondtak
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Körkép