Egy távozó megafonos munkavállaló szerint a június 26-án, pénteken az utolsó dolgozó munkaviszonya is megszűnik a cégnél. Állítása szerint a kampány alatt, de még április 12-én este sem erről volt szó, hanem azzal nyugtatták a csapatot, hogy a Megafon működése egy választási vereség esetén is biztosított lesz. Az események végül más irányt vettek, és úgy tudni, már még a bútorokat is eladták az irodákból.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk