Komoly árat fizethet a Dél-Afrikától elszenvedett vereség miatt a koreai csapat. „Ételmérgezés?” – nem kímélte a sajtó a koreai kapitányt a pocsék meccs után
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!