Összeütközött két autó Berekböszörményen

Összeütközött két személygépkocsi Berekböszörményen, az Árpád utcában csütörtök délelőtt. A berettyóújfalui hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszon forgalmi akadályra kell számítani – tájékoztatott a katasztrófavédelem.

Összeütközött két autó Berekböszörményen

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!