Az utolsó Megafon-dolgozó munkája is megszűnik pénteken

Pénteken véget ér egy korszak, amit soha nem sírunk vissza: távozik az utolsó propagandista Megafon-dolgozó is. A Media1 informátorai szerint pénteken az utolsó Megafon-dolgozó munkaviszonya is megszűnik, így ezzel gyakorlatilag ellehetetlenül a Fidesz propagandáját milliárdokból terjesztő online szervezet működése. A Media1-nek egy távozó munkavállaló részletesen is beszámolt arról, hogyan jutott el a Megafon és a […]

Az utolsó Megafon-dolgozó munkája is megszűnik pénteken

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!