Fábry Sándor: „a legnagyobb vágyam, hogy a gyermekeim jó testvérek legyenek”

Fábry Sándor nem szívesen beszél a magánéletéről, nemrégiben azonban pár dolgot elárult két gyermekéről. Fábry Sándor: „a legnagyobb vágyam, hogy a gyermekeim jó testvérek legyenek”

Fábry Sándor: „a legnagyobb vágyam, hogy a gyermekeim jó testvérek legyenek”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Nlc

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!