Ételmérgezése volt mindenkinek? – kérdezték a dél-koreai kapitányt a nehezen magyarázható vb-vereség után

A Dél-Afrika elleni vereség után Dél-Korea egyelőre izgulhat, hogy meglesz-e a továbbjutás a foci-vb-n.

Ételmérgezése volt mindenkinek? – kérdezték a dél-koreai kapitányt a nehezen magyarázható vb-vereség után

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!