A Budapesti VI. és VII. Kerületi Ügyészség vasúti közlekedés gondatlan veszélyeztetésének vétsége miatt vádat emelt egy 36 éves mozdonyvezető ellen, aki a Keleti pályaudvaron későn kezdte meg a fékezést, és ezzel veszélynek tette ki a jegyvizsgálót, valamint az utasokat.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk