Visszakapják a balatonlelleiek a láncokkal lezárt hullámtörő mólókat – balesetveszélyesek voltak, de pénz nem akadt rá

A balatonlellei mólók fenntartását az önkormányzat vette át.

Visszakapják a balatonlelleiek a láncokkal lezárt hullámtörő mólókat – balesetveszélyesek voltak, de pénz nem akadt rá

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Sonline

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!