Herendi Gábor: Most érezzük, hogy milyen kutya nehéz a demokrácia, de nem baj, végig kell csinálni

A rendező, aki közvetlen állami támogatás nélkül készíti újabb filmjét, arról is beszélt, hogy szerinte a most zajló politikai-közéleti változások egyértelműen a javára válnak a magyar filmiparnak.

Herendi Gábor: Most érezzük, hogy milyen kutya nehéz a demokrácia, de nem baj, végig kell csinálni

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG - Kultúra

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!