A színész szerint a Megafon működésére nincs mentség, a bejegyzés végén pedig a Mandinernek is odaszúrt. „Ki fogja mindezt visszafizetni?” – Lengyel Tamás így reagált a Megafon összeomlásának hírére
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu