Augusztus 20-án újra kinyit a két éve leégett Miskolctapolcai Barlangfürdő, a kültéri medencékkel együtt – közölte a miskolci polgármester szerda este a Facebook-oldalán. Tóth-Szántai József (Pont Mi Egyesület…
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Felvidék.ma