Media1: Pénteken végleg megszűnhet a Megafon, minden dolgozóját elküldhetik

Pénteken megszűnhet a Megafon utolsó munkavállalójának is a munkaviszonya, vagyis végleg lezárulhat a kormánypárti propagandista-hálózat működése – erről számolt be a Media1 saját információira hivatkozva. A portál értesülése szerint a szervezetnél már hónapok óta készültek a leépítések. Egy távozó munkavállaló azt mondta, hogy még az április 12-i országgyűlési választás estéjén Dukász Magor, a Megafon egyik alapítója arról beszélt a dolgozóknak, hogy folytatják a működést. Nem sokkal később azonban már egy belső értekezleten közölték: jelentős változások várhatók. A beszámoló szerint a munkatársak közül többen is számon kérték a vezetésen a választások előtt készített, a valóságtól jelentősen eltérő előrejelzéseket. Ekkor merült fel az is, hogy a Megafon közösségi finanszírozásra állhatna át. A forrás szerint Dukász Magor ekkor megszüntette a szervezet WhatsApp-csoportját, és egy Signal-csoport létrehozását kérte, amelyhez azonban ő maga már nem csatlakozott. A Media1 azt írja, hog...

Media1: Pénteken végleg megszűnhet a Megafon, minden dolgozóját elküldhetik

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Egri Ügyek

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!