„A modern ember legnagyobb problémája a magány” – Láma Dzsigme Rinpocse a belső béke kulcsáról

Miközben Európában folyamatosan nő az antidepresszánsokat szedők száma, egyre többen keresnek választ a magányra, a szorongásra és a kiégésre. A Budapestre látogató Láma Dzsigme Rinpocse arról beszélt, mit lát a modern nyugati ember legnagyobb problémáinak, és hogyan segíthet az önismeret, a meditáció és a közösség megtalálása. A riport apropóját a Találkozás a Buddhával című dokumentumfilm magyar bemutatója adta.

„A modern ember legnagyobb problémája a magány” – Láma Dzsigme Rinpocse a belső béke kulcsáról

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!