Vizet oszt a Debreceni Karitatív Testület

Elértünk az idei szezon eddigi legmelegebb hetéhez. Ilyenkor fokozottan kell figyelni arra, hogy megfelelő mennyiségű folyadékot fogyasszunk. A Debreceni Karitatív Testület is segít ebben. A szervezet önkéntesei egész héten friss ivóvízzel várják az arra járókat a Hatvan utca és a Kossuth tér találkozásánál. Gondoskodjunk kis kedvenceinkről is, akiknek szintén több folyadékra van szüksége ebben a […]

Vizet oszt a Debreceni Karitatív Testület

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!