Akár 39 fok is lehet a hétvégén, de a tavalyihoz képest elviselhetőbb lesz a nyár

A magas hőmérséklet a következő napokban, egészen július 1-jéig velünk marad, ami után felfrissülés várható, de a hőmérséklet nem lesz sokkal alacsonyabb a mostaninál. közölte Nedeljko Todorović meteorológus. „A Nyugat-Európában állomásozó, rendkívül magas hőmérsékletet és meleg levegőt szállító magas nyomású mező lassan Közép-Európa, valamint a Balkán és az Adriai-tenger térsége felé helyeződik át, így a […]

Akár 39 fok is lehet a hétvégén, de a tavalyihoz képest elviselhetőbb lesz a nyár

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!