Elő a pajszerrel, már böngészőben is futtatható a Half-Life 2!

Immár nincs szükség Steamre ahhoz, hogy Gordon Freeman bőrébe bújjatok, kérdéses viszont, hogy mikor lép közbe a Valve.

Elő a pajszerrel, már böngészőben is futtatható a Half-Life 2!

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → PC Guru

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!