Noha helyreállt az ivóvízellátás a krízis által sújtott Zala vármegyei településeken, a helyzet még messze nem oldódott meg. A korlátozásokat továbbra is szigorúan be kell tartani, a munkálatok gőzerővel zajlanak, a Honvédség pedig két tartálykocsival veszi ki a részét a feladatokból. A helyi képviselők egyaránt a felelősségteljes vízhasználatra szólították fel az embereket.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk