Szirtes Ági súlyos következményeket remél a kormányváltás után: „Jó lesz majd, ha börtönben ül az összes”

A Katona József Színház legújabb bemutatója, a Rekviem nemcsak a színpadon, hanem a kulisszák mögött is szorosan összefonódott a napi politikával. Szirtes Ági nyíltan beszélt arról, hogyan formálta át a darabot a választási kampány, és hogyan élte meg a kormányváltást. Azt is elárulta, milyen radikális változásokat remél a kulturális életben, miközben meglepő magánéleti terveibe, a Yosemite Nemzeti Park gránitszikláihoz fűződő vonzalmába is beavatta az olvasókat.

Szirtes Ági súlyos következményeket remél a kormányváltás után: „Jó lesz majd, ha börtönben ül az összes”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!