A környezetvédelmi hatóság határértéken felüli környezetszennyezést mutatott ki a felszín alatti vizekben az akkumulátorgyártáshoz kapcsolódó, szeparátor-fóliagyártással foglalkozó vállalat debreceni üzemének területén.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Népszava