6 embert már őrizetbe vettek, köztük az NKA volt alelnökét az Hankó-botrány miatt

"Halad előre a Hankó-botrány felderítése" - kommentálta az őrizetbe vételről szóló hírt Tarr Zoltán miniszter.

6 embert már őrizetbe vettek, köztük az NKA volt alelnökét az Hankó-botrány miatt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Librarius

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!