„Úgy érzem magam, mint egy kisgyerek a csokispultnál”

Nemcsak egy másik országot, hanem egy másik életritmust is megismert Tarragonában a győri egyetemista, aki a Pannónia Ösztöndíjprogrammal jutott el Katalóniába.

„Úgy érzem magam, mint egy kisgyerek a csokispultnál”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kemma

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!