Magyar Péter miniszterelnök azonnali hatállyal felmentette tisztségeiből Czunyiné dr. Bertalan Juditot, aki a kormányváltást követően is ellátta két kiemelt területfejlesztési monitoring bizottság elnöki feladatait. A csütörtöktől érvényes kormányfői döntés értelmében a kormánypárti politikus helyét Szabó Mátyás államtitkár veszi át a testületek élén. Czunyinét, aki a közelmúltban a Fidesz új védelmi szervezetének élére került, még az előző kormányfő nevezte ki ezekre a posztokra.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk