Sainz: Nem itt kellene tartanunk ennyi fejlesztési lehetőséggel

Carlos Sainz szerint a Williams FW48-as problémái nem merülnek ki abban, hogy az autó túlsúlyos: a spanyol versenyző úgy látja, a grove-i istálló akkor is jelentős hátrányban lenne az élmezőnnyel szemben, ha sikerülne elérnie a minimumsúlyt. Sainz: Nem itt kellene tartanunk ennyi fejlesztési lehetőséggel

Sainz: Nem itt kellene tartanunk ennyi fejlesztési lehetőséggel

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!