Ismét meghosszabbították az orosz-szerb gázmegállapodást

Oroszország három hónappal meghosszabbította a Szerbiával kötött gázmegállapodást, és várhatóan hamarosan az év végéig is kiterjesztik annak hatályát - közölte Dusan Bajatovic, a Szerbiai Gázszolgáltató (Srbijagas) vezérigazgatója szerdán a szerbiai parlament ülésén, a Srbijagasnak adott állami garanciákat ért ellenzéki bírálatokra reagálva.

Ismét meghosszabbították az orosz-szerb gázmegállapodást

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → ProfitLine

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!