„A tiszás sikert lovagolnák meg”

Visszább szorítanák az aktuálpolitikai felszólalásokat a debreceni közgyűlésben.

„A tiszás sikert lovagolnák meg”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Civishír

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!